czwartek, 2 kwietnia 2015

Cytaty miesiąca #11 Marzec

Aż ciężko mi uwierzyć, że ten cytatowy cykl trwa już niemal od roku i wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny bloga! Ale więcej o tym już wkrótce. Od razu zaznaczam, że w tym miesiącu posty mogą pojawiać się rzadziej, ponieważ pod koniec kwietnia mam egzamin gimnazjalny i będę musiała skupić się głównie na powtórkach. Ech, mam nadzieję, że pójdzie mi w miarę dobrze, ale najbardziej obawiam się przedmiotów ścisłych... Dobra, nie przedłużam już, oto najlepsze cytaty z marca:

MIEJSCE 10


MIEJSCE 9


MIEJSCE 8


MIEJSCE 7


MIEJSCE 6


MIEJSCE 5


MIEJSCE 4


MIEJSCE 3
Tutaj taka mądrość życiowa, która bardzo mi się spodobała ze względu, na losy osoby, która je wypowiadała. Te słowa są takie prawdziwe... 


MIEJSCE 2
I oto niezbity dowód, że miłość jest potrzebna w życie każdego człowieka. A bez niej... Myślę, że byłoby zdecydowanie więcej samobójstw. Taka moja dziwna myśl. 


MIEJSCE 1
Te słowa mnie bardzo poruszyły i mam je w głowie od chwili, gdy skończyłam czytać powieść Markusa Zusaka. Och... ta książka była taka piękna i prawdziwa aż do bólu. A mi bardzo  ciężko było się po niej pozbierać... 

_______________

Na sam koniec chciałabym życzyć wam wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego śmingusa-dyngusa! ☺

12 komentarzy :

 1. Piękne cytaty. Z Nigdy Nie Gasną uwielbiam również cytat: "Życie nie jest sprawiedliwe. Zajęło mi trochę czasu, zanim to zrozumiałam, ale okazuje się, że los zawsze znajdzie sposób, żeby cię rozczarować. Możesz snuć plany, a życie i tak pchnie cię w przeciwnym kierunku. Znajdziesz prawdziwych przyjaciół, a i tak zostaną ci zabrani, nieważne, jak mocno będziesz walczyć, by ich zatrzymać. Kiedy po coś sięgniesz, to się sparzysz. Musisz pogodzić się z rzeczami, na które nie masz wpływu, i postarać się przeżyć. To twoje jedyne zadanie."

  Również życzę Ci wesołych Świąt Wielkanocnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm,,. jakimś cudem ten cytat mi umknął podczas czytania. Ale muszę wpisać go do mojego cytatowego zeszytu, bo jest świetny :)

   Usuń
 2. Uwielbiam te dwa ze Złodziejki książek! A zwłaszcza ten o zakochanym chłopaku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe cytaty. Szkoda tylko że nie czytałam żadnej z tych książek. Muszę w końcu się zabrać za "Złodziejkę książek" i "Nigdy nie gasną" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytaty ze Złodziejki książek mogłabym sobie wytapetować na ścianie w pokoju, są niezmiernie piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, cudne *_* Z Utraty zaznaczyłam ten sam fragment ;) Te cytaty, aż zachęciły mnie do "Złodziejki książek"
  http://chcecosznaczyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. "Złodziejkę książek" mam w planach. Nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią o tej książce, a wybrane przez Ciebie cytaty pokazują, że jest to książka, po którą warto sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Złodziejka książek " bardzo mi się podobała,a potem długo nie mogłam zabrać się za inną książkę, bo cały czas siedziała mi w głowie.

  czytaniewekrwii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. "Złodziejka książek" <3 Ten cytat z 1 miejsca ma coś w sobie...
  "Mroczne umysły" chciałabym w przyszłości przeczytać. Na razie czekam aż pojawią się w bibliotece. :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cytaty wspaniałe :3 Z Nigdy nie gasną pamiętam wszystkie - ale jeszcze nie na pamięć ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Wybrałaś przecudowne cytaty, a jednocześnie zachęciłaś mnie do zapoznania się z "Utratą", bo takie piękne słowa mogą pochodzić tylko z dobrej książki ^^

  OdpowiedzUsuń


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka