wtorek, 2 grudnia 2014

Stosik listopadowy

Hello December!

Listopad wreszcie się skończył. Był dla mnie bardzo pracowity pod względem nauki, gdyż musiałam pogodzić jakoś szkołę z pisaniem bloga. Jeszcze miałam konkurs humanistyczny, dla którego poświęciłam wiele godzin. I mój czas nie poszedł na marne, gdyż udało mi się przejść do drugiego etapu, z czego jestem bardzo zadowolona :) 
Jeśli chodzi o recenzje opublikowane na blogu, to nie było ich zbyt wiele, ale rozchorowałam się i nie miałam ani siły, ani chęci do pisania. W grudniu na pewno będzie ich więcej :)

A teraz stosik:
Od dołu:
1. Gorączka 1 -  zakup własny. Do mojej szkolnej biblioteki przywędrowały książki od Egmontu. Głównie książeczki dla dzieci i kolorowanki. A ja wypatrzyłam taką oto perełkę i kupiłam za niewielka cenę - 9.90 za sztukę.

2. Gorączka 2 - j.w.

3. Zagrożeni - z biblioteki. Poprzednie części podobały mi się, więc musiałam pożyczyć także i tą.

4. Miasto zagubionych dusz - z biblioteki. Seria, którą poznałam już dawno temu. Ale dopiero teraz udało mi się zdobyć przedostatnią część. 

5.  Czerwona Piramida - z biblioteki. Była Grecja, był Rzym, a teraz czas na Egipt. Uwielbiam twórczość Ricka Riordana, więc nie mogłam opuścić sobie i tej trylogii.

6. Poczwarka - z biblioteki. Potrzebna na drugi etap konkursu.

***

W tym miesiącu dominują książki z biblioteki. Nie jest ich wiele, ale mam nadzieję, że w grudniu przygarnę ich trochę więcej. Bo idą święta, a razem z nimi mnóstwo promocji i konkursów :)

I pytanie na koniec: Czytaliście którąś z tych książek? 


12 komentarzy :

 1. Hm.. cykl Gorączka wygląda na intrygującą ;) [ Szept Myśli ]

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny stosik. Polecam w szczególności "Poczwarkę".

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam nic z tego stosu, ale mam w planach serię Wybrani i Dary anioła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie czytałam jeszcze niczego z tego wspaniałego stosu, "Gorączka" wygląda na dość ciekawą lekturę, może gdzieś ją znajdę :)serdecznie pozdrawiam, zwariowana książkoholiczka ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam obecnie "Zagrożonych", ale jestem na początkowym etapie, więc nie mogę na razie na dużo o niej powiedzieć :-) W sumie wszystkie książki z Twoego stosu chętnie bym przeczytała :) Dorotę Terakowską znam tylko z "Tam, gdzie spadają anioły", ale i inne jej powieści wydają mi się kuszące
  Ciekawa jestem, jak wypada Rick Riordan w połączeniu z Egiptem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dary Anioła mam już za sobą, a "Zagrożonych" właśnie czytam. :D Piękny stos. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeczytałam jedynie "Czerwoną Piramidę". Podobała mi się, ale nie tak jak Percy. "Dary Anioła" skończyłam czytać na trzecim tomie i jak na razie nie mam zamiaru sięgać po dalsze części. Ostatnio zastanawiałam się czy nie zacząć "Wybranych", ale na razie niech czekają. :)
  O reszcie książek nie słyszałam, ale "Gorączka" wydaje się ciekawa.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam tylko 'Zagrożonych' i jak dla mnie są słabsi od poprzednich części, jednak mimo to seria podoba mi się. Po 'Miasto zagubionych dusz' też na pewno kiedyś sięgnę bo stanęłam na czwartym tomie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawy stosik czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ostatnio zmierzyłam się z Terakowską (Ono), ale nie przypadła mi do gustu :] Reszty nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. "Zagrożeni" czekają na półeczce :)
  A "Gorączkę" czytałam dość dawno ale pamiętam, że nie za bardzo się z nią polubiłyśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Podkradłabym "Poczwarkę", bo po dwóch książkach Terakowskiej ("Tam gdzie spadają anioły" oraz "Córka czarownic" jestem bardzo ciekawa innych jej dzieł.

  OdpowiedzUsuń


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka