sobota, 22 kwietnia 2017

[Tysiąc Pięter] Jak to jest stracić wszystko?

Cześć, mam na imię Eris.

Całe życie byłam przyzwyczajona do luksusów. Nigdy niczego mi nie brakowało. Chodziłam na imprezy dla wybranych, trzymałam się razem z Ledą i Avery. Moja rodzina zawsze mnie wspierała. Aż dotąd.

W jednej chwili mój świat obrócił się w ruinę.

Już nie jestem bogata. Zostałam tylko ja i moja mama. Jej obrzydliwa tajemnica wyszła na jaw i teraz jesteśmy we dwie. Na samym dole Wieży. Wciąż nie potrafię w to uwierzyć. Tak bardzo tęsknię za tatą i tym, co było kiedyś. Ale wiem, że już nigdy nie będzie tak samo. Nawet nie wiem, kto jest moim prawdziwym ojcem. Mamo, jak mogłaś mi to zrobić?

Nawet już nie pasuję do moich przyjaciółek. Wiem, że Avery się martwi, ale nie mogę się przyznać, jak nisko upadłam. Muszę ukrywać to, jak najdłużej się da. Mieszkanie w tej części Wieży wcale nie jest łatwe. A prowadzenie podwójnego życia jest jeszcze gorsze.

Już nawet Cord mi nie pomoże. Może Mariel się to uda? Ta dziewczyna jest inna niż wszystkie. I coś mnie do niej przyciąga. Ale po tym, co się ostatnio stało, nie wiem, czy kiedykolwiek się do mnie odezwie.

Wstyd mi za to.
Już 26 kwietnia premiera Tysiąca Pieter! Poznaliście już Avery i Ledę. A teraz Eris ujawniła kilka faktów ze swojego życia. Została tylko jedna, znajdująca się w równie trudnej sytuacji. Wieża nie jest bezpieczna. Trzeba uważać, komu powierza się swoje tajemnice... Albo kto pragnie je poznać. 

Zachęcam również do zajrzenia na instagramowy profil Tysiąca Pięter: <klik>. Książkę można zakupić jeszcze przed premierą w tym miejscu: <klik>.

9 komentarzy :

 1. Eris to moja ulubiona bohaterka z tej książki,smutne jest to, co ją spotkało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już jakiś czas temu zakochałam się w okładce, a co do treści to zobaczymy po premierze :D

  Pozdrawiam
  To Read Or Not To Read

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej z bohaterek zainteresowała mnie Avery. Ta książka wydaje się naprawdę świetna.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać tej książki! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta bohaterka ciekawi mnie o wiele bardziej niż te poprzednie, bo przynajmniej nie rozwodzi się nad miłością do tego chłopaka...

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!
  zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka