środa, 5 listopada 2014

Cytaty miesiąca 6# Październik

Można powiedzieć, że oficjalnie wracam do blogowego świata. Zapewne zauważyliście, że od jakiegoś czasu posty pojawiały się rzadko. Ale konkurs już za mną. Był dość trudny, ale jest jeden plus: była do napisania recenzja (nie spodziewałam się tego, gdyż ta forma wypowiedzi pojawia się niezwykle rzadko) i wreszcie mogłam się czymś popisać :) Od dawna nie czułam się tak wolna, bo przez ostatnie tygodnie żyłam pod presją. A teraz wreszcie mogę zająć się  tym, co lubię najbardziej, czyli czytaniem. Nie przedłużam już, tak oto prezentuje się październikowy ranking cytatów: 

MIEJSCE 5
[Sekret Julii]


MIEJSCE 4
[Szeptem]


MIEJSCE 3
[Sekret Julii]
Taka prawda o śmierci. Smutne, ale... tak bardzo życiowe. 


MIEJSCE 2
[Szeptem]
Ile tych decyzji nie do podjęcia, ile trudnych spraw do rozstrzygnięcia. Czasem można powierzyć je losowi, a może wtedy sytuacja się poprawi...


MIEJSCE 1
[Sekret Julii]
Wiele razy mimowolnie zapamiętywałam cytaty z książek. Tak po prostu zostawały mi w głowie. I myślę, że coś jest w tym cytacie. Książka jest rzeczą nietrwałą, ale jeśli jej fragment będzie w pamięci, to będzie trwać przez o wiele dłuższy czas...To wszystko na dzisiaj. Dodam tylko, że jeszcze w tym tygodniu możecie spodziewać się recenzji :)

9 komentarzy :

 1. Cytat o książce na miejscu 1 faktycznie świetny ;)
  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cytat na miejscu 3 jest świetny, taki życiowy i refleksyjne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi za to najbardziej podoba się cytat z miejsca 2, w którym jest dużo prawdy. Nie wiedziałam, co zrobić i zaczęłam czytać książkę, która mi niesamowicie pomogła, a właściwie cytat z niej, że "najbardziej żałujemy tego, czego nie zrobiliśmy". Tym sposobem postanowiłam, że tak i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dzięki temu przeżyłam niesamowite chwile :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytat, który zajął u Ciebie pierwsze miejsce jest moim ulubionym :)
  serdecznie pozdrawiam, zwariowana książkoholiczka

  OdpowiedzUsuń
 5. cytat z 3 miejsca jest niesamowity, chyba muszę sięgnąć po tą książkę :)

  zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialne cytaty! Najbardziej mi się podoba z miejsca 1 i 4 <3

  Pozdrawiam,
  Alpaka

  OdpowiedzUsuń


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka