środa, 25 czerwca 2014

O FANBOOKu słów kilka


Niedawno otrzymałam od redakcji dwa numery FANBOOKa i muszę przyznać, że bardzo mnie zainteresował. Zaczęłam czytać go od razu, chociaż gdy dostałam od listonosza przesyłkę, byłam jeszcze w szkole. Nawet udało mi się go przemycić na wf i czytać :) Ale teraz przejdę już do treści. 

FANBOOK jest nowym magazynem dla miłośników książek. W tym dwumiesięczniku znajdują się recenzje, bardzo ciekawe artykuły, wywiady, po prostu wszystko co ucieszy czytelnika. Moją uwagę szczególnie przyciągną wywiad z Suzanne Collins, której jestem wielką fanką. I ten tytuł: "Zrobimy coś gorszego niż zabicie was - zabijemy wasze dzieci". Genialny. Oprócz tego możemy znaleźć top bestsellerów w Polsce i Ameryce, quiz o Harrym Potterze i wiele innych. Spotkałam w tekście kilka literówek, ale to nie ma większego znaczenia. Nie rzucają się w oczy. 
Co tu będę wiele pisać... FANBOOKa trzeba przeczytać samemu :)


Polecam bardzo! Nie dość że bardzo ciekawy magazyn, to jeszcze kosztuje tylko 1.99 :) 


3 komentarze :

 1. No cóż, bardzo spodobał mi się pierwszy numer Fanbooka jednak z kolejnym doszłam do wniosku, że jegoniska cena znajduje odzwierciedlenie w jakości tej gazety. Dużo bardziej polecam magazyn książki od Gazety Wyborczej. Droższy, ale jest co poczytać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Książki" Wyborczej są skierowane do innego odbiorcy. Fanbook'a może czytać każdy czy mały czy duży, a "Książki" niekoniecznie. Artykuły tam zawarte często mają wymiar specjalistyczny i naukowy, przez co niektórym ciężko się je czyta i mało kto je rozumie.

   Usuń
 2. Ooo! Widzę, że mam tyły z gazetami. Gdzieś mi się już ten magazyn obił o uszy, będę musiała po niego sięgnąć!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka